השקעות אלטרנטיביות

השקעה אלטרנטיבית מתאימה לבעלי הון פנוי המבקשים להגדיל את התשואה על כספם ולגוון את פרופיל ההשקעות.

אנו מציעים מגוון אפשרויות השקעה שאינן מושפעות באופן ישיר מהתנודות בשוק המניות והאג"ח. 

ניתן לבחור בהשקעות ברמות סיכון שונות וממגוון עולמות תוכן : נדל"ן, קרנות אשראי וקרנות גידור. 

בשוק רווי אפשרויות, אנו בוחרים את שותפינו בקפידה ותחת סטנדרטים מחמירים של בדיקות מהימנות ומקצועיות ותוך שימת דגש ותשומת לב על יצירת מגוון רחב של רמות תשואה – סיכון. 

אנו מזמינים אותך לפגישה אישית בה נבחן יחד את אפיק ההשקעה הנכון עבורך 

מה אנחנו מציעים?

בחינת פרופיל ההשקעות הקיים ואיתור כספים. 

 מיפוי צרכים והגדרת רמת סיכון רצויה. 

 הצגת אפשרויות השקעה ממגוון תחומים וביצוע בפועל. 

 אפשרות למינוף באמצעות הלוואות על חשבון נכסים פיננסיים קיימים (כגון קופת גמל). 

 ליווי אישי מתמשך ושקיפות מלאה. 

צור קשר עוד היום, למען המחר שלך! 

 

סוגי השקעות אלטרנטיביות למי שמאמין בנדל"ן שיתופי

העיתונות הכלכלית מלאה בתחזיות וחישובים שעוסקים ברובם באפיקי השקעה כדוגמת אג"ח ומניות. פחות מזה, מדברים על אופציות או איגרות חוב להמרה. אבל סוגי השקעות אלטרנטיביות שבהם נרצה לפתוח מפנים אותנו לנדל"ן. ולא חייבים בהכרח להשקיע בדרך הישנה, שלא אפשרית לכל אחד. 
 
לא חייבים לקנות נכס רגיל ויקר, בבעלות. האלטרנטיבה היא אחרת לגמרי – בשיתוף. סוג השקעה אלטרנטיבית שמעורר עניין רב נעשה בדרך של שיתוף משקיעים. מצטרפים לקבוצת משקיעים מסודרת. 
 
כל אחד מקבל אחוז מסוים מהבעלות על השקעה, לפי סכום השקעתו. הנהלת השותפות מבצעת את בדיקת הנאותות ואיתור פרויקטים עתירי תשואה. ראוי לציין שיש קבוצות השקעה קיימות, שמגייסות חוב מהציבור. כלומר, אפשר להלוות כסף לשותפות המשקיעים וכך מקבלים קדימות בחלוקת הרווחים. היתרון – יודעים מראש מהי התשואה המובטחת. 
 
אבל אם הפרויקט מרוויח יותר, עדיין התשואה הינה זו שנקבעה מראש. 

הלוואות חברתיות והלוואות לעסקים

סוג אחר לגמרי של השקעה אלטרנטיבית הופך את המשקיע לסוג של בנק. אפשר להצטרף לפלטפורמות או קרנות שמלוות כסף לציבור או, טוב מזה, לעסקים פעילים. מי שיש לו כסף פנוי יכול להצטרף לקרן ההשקעות ובכך לקבל "נתח" מעוגת ההכנסות. הקרן יודעת לבדוק את פרופיל הלווים, כך שכל מי שמצטרף לקרן זוכה לגב חזק. 
 
השקעות גם לציבור הרחבלמי זה מתאים? למי נועדו השקעות אלטרנטיביות? קודם כל, הן נועדו לאנשים שכבר מושקעים בשוק ההון ורוצים תיק יותר מגוון. בנוסף, הן מיועדות לאנשים שלא נמצאים בשוק ההון או שהחליטו לצאת ממנו בשלב זה. עם חברת מגדלור עימה יש לנו שת"פ גם אתם יכולים להשקיע במגוון אלטרנטיבות השקעה. 

 

כללי: 

השקעות מסורתיות מתייחסות לרוב להשקעות באמצעות הבורסה, הינו השקעה במניות או אג"ח של חברות ותאגידים הנסחרים בבורסה, וכן השקעות במטבע חוץ וסחורות. השקעות אלה כבודן במקומם מונח, והן השקעות היכולות להניב תשואות יפות ומכובדות, במידה ויודעים כיצד להשקיע. אולם כפי שנאמר פעם על ידי אנשים חכמים, לא כדאי לשים את כל הביצים בסל אחד. מי שאמר את המשפט הזה ככל הנראה היה משקיע חכם ביותר שכן מדובר בכלל חשוב באסטרטגיות השקעה, המנחה כי בהשקעות כדאי לפזר סיכונים ולהימנע מחשיפה להשקעה באפיק או במוצר השקעה בודד. כאן נכנסות לתמונה סוגי השקעות אלטרנטיביות. 

מי משקיע: 

השקעות אלטרנטיביות יכולות להיות מבוצעות באופן עצמאי. באופן הזה אדם נוטל את כספו ומשקיע אותו באחד מסוגי ההשקעות האלטרנטיביות לבחירתו. באופן הזה אותו אדם נוטל על עצמו את האחריות והשליטה בכל תהליך ההשקעה והסיכוי להצלחתה או כישלונה מושפע מהתנהלותו. אם אותו אדם אינו מומחה בתחום ההשקעה הרלוונטי, הרי שהוא עלול ליטול סיכון גדול מבלי להבין זאת. גם ביחס לאדם עם מומחיות בתחום מסוים, על מנת לייצר פיזור הוא יכול לחפש השקעות בתחומים שאינם בהכרח במומחיותו הספציפית. על מנת לפתור את בעית המומחיות בניהול השקעות והסיכונים הנלווים לכך, ניתן להשקיע בהשקעות אלטרנטיביות באמצעות קרנות השקעה אלטרנטיביות המתמחות בתחומי השקעה אלה ומנוהלות על ידי מומחים בתחום. 

יתרון או חסרון: 

סוגי ההשקעות אלטרנטיביות גוזרים יתרונות וחסרונות רבים ומגוונים. אחד ההיבטים המשמעותיים בהקשר זה הוא נזילות- השקעות אלטרנטיביות הינן בד"כ השקעות לטווח ארוך (חלק מן המשקיעים רואים בכך יתרון וחלק חסרון) ואינן מאפשרות מימוש מהיר כמו למשל השקעה במניות בבורסה. 

גלו עולם מחודש
של פיננסיות יציבה.

שקיפות

אנו מאמינים שקבלת החלטות נכונות וצליחת אתגרים פיננסיים העומדים בפנינו, מחייבים אמון מלא, מקצוענות ויושרה ומתוך עקרונות אלו- אנו דוגלים בשקיפות מלאה.

חדשנות

כדי להיות הראשונים והחדשניים ביותר אנו שותפים עסקיים של פרופיט שירותים פיננסים שינה הקבוצה הגדולה בישראל לניהול פיננסים ופנסיונים.

אובייקטיביות

אנו מאמינים שקבלת החלטות מושכלות והצלחה באתגרים פיננסיים העומדים בפני לקוחותינו, מחייבים אמון מלא, מקצוענות ומתוך עקרונות אלו.

כל שירותי החברה

אנו מעניקים ללקוחותינו מגוון שירותים בתחום ניהול העושר המשפחתי